З Днем Незалежності, Харківщино!

Харківщина широко святкує День Незалежності. Її неймовірна краса і неперевершений архітектурний малюнок, передосінні парки, золото храмових дзвіниць, простір майданів, споруди найстаріших та найавторитетніших навчальних закладів і найбільший у Європі флагшток з жовто-блакитним Державним Прапором викликає почуття захоплення, адже усе це створене найталановитішими людьми незалежної України – харків’янами.

Саме сьогодні, 24 серпня, у День Незалежності України з висоти пташиного польоту, як на долоні,  у всій своїй неповторності Харків-красень можна було побачити з відкритого оглядового майданчика на 12-му поверсі будівлі Держпрому, пам’ятки архітектури національного значення.

«Це  подарунок харків’янам і гостям нашого міста до Дня Незалежності від  виконавчої гілки влади, місцевого самоврядування, проєктантів і будівельників. Ця локація зробить Харків кращим, а Харківщину туристично привабливішою», – зазначає директорка Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмила Терещенко.  

Прийдіть сюди з друзями, родиною, з усіма, хто дорогий Вашому серцю.  І Ви побачите усе, що називається справжнім святом  –  велике європейське місто великої Української родини.

Поділитися:

Залишити коментар