Засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»

Під головуванням директорки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Людмили Терещенко 29 вересня 2021 року відбулося чергове засідання обласної редакційної колегії з підготовки Харківського тому багатотомного енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури України»
На порядку денному засідання обласної редколегії розглядалися наступні питання:
 підбиття підсумків роботи над завданнями, які були визначені пріоритетними на попередньому засіданні обласної редакційної колегії від 11 листопада 2020 року
 затвердження загального словника до Харківського тому ,,Звід пам’яток історії та культури України. Харківська область. Куп’янський район. Великобурлуцька, Вільхуватська, Дворічанська, Шевченківська територіальні громади”
 про початок збору та систематизації матеріалів з підготовки наступного видання книги ,,Звід пам’яток історії та культури України Харківська область. Чугуївський район. Вовчанська, Зміївська, Печенізька, Слобожанська, Старосалтівська територіальні громади”
 про залучення провідних фахівців з історії, науки і техніки до формування матеріалів прикладного спрямування у межах підготовки наступних енциклопедичних видань “Звід пам’яток історії та культури України”
 Принагідно запрошуємо фахівців до співпраці з написання статей про пам’ятки міста Харкова та Харківської області
 Із виданням ,,Звід пам’яток історії та культури України” можна ознайомитись на офіційному сайті ОКЗ ,,ХАРКІВСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ”
61022 м. Харків, майдан Свободи, 5
Держпром, 1-й під’їзд, 4-й поверх, к. 70
тел./факс 705-20-11
Поділитися:

Залишити коментар